Alyt Oppewal versterkt het GVG-managementteam
18 maartPer 1 maart 2025 maakt Alyt Oppewal officieel deel uit van het management van Geneeskunde voor Verstandelijk Gehandicapten – Onderzoek (GVG) van het Erasmus MC. Hoofdonderzoeker Dederieke Festen: “We zijn ontzettend blij dat Alyt deze stap zet. Ze beschikt over uitgebreide methodologische kennis, jarenlange ervaring in wetenschappelijk onderzoek binnen de VG-sector en heeft een sterk netwerk, vooral op het gebied van fysieke activiteit en fitheid. Als bewegingswetenschapper speelt ze ook een belangrijke rol in het strategisch beleid en het onderwijs binnen GVG. Haar expertise en netwerk maken haar een waardevolle en onmisbare schakel in het MT.
Bewegingswetenschapper en universitair docent Alyt Oppewal
Het GVG-managementteam bestaat verder uit Dederieke Festen, Thessa Hilgenkamp en Erik Bischoff.
Over Alyt Oppewal
Sinds 2012 is Alyt werkzaam bij GVG aan het Erasmus MC. Als projectleider en universitair docent begeleidt ze onderzoekers, zet ze nieuwe studies op en onderhoudt contacten met partners. Haar onderzoekslijn richt zich op lichamelijke activiteit en fitheid. Ze zet zich in voor een actieve en gezonde leefstijl voor mensen met een verstandelijke beperking.
Over GVG
Geneeskunde voor Verstandelijk Gehandicapten richt zich op onderzoek om de zorg en gezondheid van mensen met een verstandelijke beperking te verbeteren. Binnen GVG is het grootste samenwerkingsverband de academische werkplaats GOUD. GVG valt onder de afdeling Huisartsgeneeskunde van het Erasmus MC.
Bekijk de film:
https://youtu.be/7i0JV-kTb_w
Meer weten? Ga naar: Geneeskunde voor Verstandelijk Gehandicapten – Onderzoek